Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński odwiedził nas podczas spotkania "PRZYJACIELE OTT odc.1"

Marcin Kuchciński - Wicemarszałek Woj. Warmińsko-Mazurskiego na portalu publicznym Facebook pisze:

To mój kolejny raz na sali CEiIK-u, kiedy z wielką przyjemnością obserwuję pracę, jaką wykonuje Olsztyński Teatr Tańca.Prolog wraz z tancerzami ARToffNIA i Pracownia Tańca Pryzmat. Ci ludzie są niesamowici i tak samo niesamowite rzeczy tworzą.

Dziś odbyła się tu otwarta próba do spektaklu tanecznego w choreografii Antonelli Boccadamo, która od dłuższego czasu pracuje z olsztyńskimi tancerzami. Miło jest patrzeć na ludzi, którzy oddają się całkowicie swojej pasji i potrafią przekazać emocje im towarzyszące zgromadzonej publiczności.

Projekt zapoczątkowany przez Katarzyna Grabinska jest jednym z tych, za który trzymam kciuki najmocniej. Uwierzcie mi, że warto im kibicować, a jeszcze bardziej - odwiedzić podczas spektakli.

71955031_2840414069325843_4620685057244266496_o.jpg

PRZYJACIELE Olsztyńskiego Teatru Tańca odc.1 -próba otwarta spektaklu “NIENASYCENIE” 9.10.2019 godz. 18:00

PRZYJACIELE Olsztyńskiego Teatru Tańca odc.1
próba otwarta spektaklu “NIENASYCENIE”
9.10.2019 godz. 18:00
Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
ul. Parkowa 1

Odc. 1

Próba otwarta spektaklu “NIENASYCENIE” polega na udziale i obserwacji próby tancerzy Olsztyńskiego Teatru Tańca pracujących pod okiem choreograf Antonelli Boccadamo (Włochy). Jest to możliwość przyjrzenia się pracy zawodowych artystów, obserwowania procesu twórczego, a także zapoznania się z warsztatem ich pracy. Spotkanie dedykowane jest do choreografów i instruktorów zajmujących się tańcem, a także do tancerzy (niezależnie od poziomu zaawansowania) oraz wszystkich pozostałych osób interesujących się szeroko pojętą sztuką teatru tańca. 9 października będziemy mogli obserwować efekt trzech tygodni pracy, stanowiący pierwszy blok prób nad spektaklem.

REŻYSERIA I CHOREOGRAFIA: Antonella Boccadamo
TANCERZE: Anna Janczarek, Wojciech Kozak, Monika Parafiniuk, Aleksandra Salej, Magdalena Widłak
OPIEKUN ARTYSTYCZNY: Katarzyna Grabińska

Zapraszamy serdecznie - aby się zapisać proszę wypełnić formularz - do dnia 6 października 2019r.

projekt “Olsztyński Teatr Tańca.Prolog” realizowany jest w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.
Realizatorem projektu jest Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA w Olsztynie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie.
Partnerem i siedzibą projektu jest Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.


PRZYJACIELE Olsztyńskiego Teatru Tańca

"PRZYJACIELE Olsztyńskiego Teatru Tańca" to cykl działań mających za zadanie tworzenie mikrospołeczeństwa zainteresowanego tematyką teatru tańca, adeptów sztuki teatru tańca, poprzez organizację cyklicznych spotkań autorskich, otwartych prób Olsztyńskiego Teatru Tańca, paneli dyskusyjnych, rozmów pospektaklowych, prezentacji kina tańca, wyjazdów na spektakle etc.

Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński podczas prób z Antonellą Boccadamo

26 września odwiedził nas podczas prób Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński.

Na profilu publicznym na Facebooku czytamy:

Marcin Kuchciński - Wicemarszałek Woj. Warmińsko-Mazurskiego

Nie ma nic fajniejszego, niż spotkanie z utalentowanymi ludźmi, którzy spełniają swoje marzenia, kierując się pasją! Te osoby, to Kasia Grabińska oraz artyści ARToffNIA i Pracownia Tańca Pryzmat. Cała grupa wzięła sobie za cel stworzenie działającego przy olsztyńskim CEiIK-u Olsztyński Teatr Tańca.Prolog.

Dzięki głosom mieszkańców naszego miasta tancerze wygrali dofinansowanie na rozpoczęcie swojego projektu w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Wpadłem dziś na ich kolejną próbę, tym razem do przedstawienia "Nienasycenie" w choreografii Antonelli Boccadamo 🇮🇹.

Czy życie może być piękniejsze, kiedy każdego dnia robimy to, co kochamy? Oni właśnie tak żyją! 😍 Szepnijcie o nich znajomym, udostępnijcie informacje lub po prostu - przyjdźcie na planowane spektakle! Będzie im bardzo miło!

Zrzut ekranu 2019-10-12 o 22.27.29.png

MADE IN Warmia&Mazury patronem medialnym projektu

Z radością informujemy, że MADE IN Warmia & Mazury objął opieką medialną projekt Olsztyński Teatr Tańca.Prolog , który realizowany jest w ramach Olsztyński Budżet Obywatelski.
Bardzo dziękujemy
.
.
Projekt “Olsztyński Teatr Tańca.Prolog” realizowany jest w ramach Olsztyński Budżet Obywatelski
Organizator: fundacja tańca i sztuki ARToffNIA oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie
Partner i siedziba: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie

Logo-Madein-BW_jpg.jpg
Materiał taniecPOLSKA(pl) Olsztyński Teatr Tańca.Prolog ruszyły próby

Z radością informujemy, że 9 sierpnia w ramach realizacji projektu Olsztyński Teatr Tańca. Prolog, finansowanego z budżetu obywatelskiego OBO 2019, rozpoczął się pierwszy blok prób do spektaklu Poruszony las. Ten blok, podobnie  jak kolejne, a także premiera spektaklu odbywać się będą w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.  

ARTYKUŁ CZYTAJ TUTAJ

Zrzut ekranu 2019-09-11 o 12.28.39.png